Adore

By Aleksandra Wądołowska - marca 06, 2015 ♡ ♡ ♡ ♡ ♡

Początek marca już za nami, dni coraz szybciej mijają, pogoda się zmienia i nastrój poprawia. Zapewne wielu z Was już odlicza dni do ponownych wakacji i nie może się doczekać ostatniego dnia szkoły-zakończenia roku szkolnego, przyznam, że ja też wyczekuję na ten dzień bardzo, a zostały już tylko nie całe cztery miesiące.
W przygotowaniach mam dla Was dwa posty, jeden dotyczy muzyki do biegania, inny ćwiczeń, które wykonuję i też o tym chciałam wspomnieć w tym poście.
Gdy widzę zdjęcia metamorfozy na Facebooku,instagramie, czy też innych stronach społecznościowych, to czego nie lubię, to to,że gdy się pytam o ćwiczenia kogoś,nie dostaję odpowiedzi, co strasznie mnie irytuje. Są ludzie, którzy dzielą się z nami swoim wyglądem po 3 - 4 miesiącach ćwiczeń, powiedzą, że świetnie się czują, i są z siebie dumni, że dali radę to zrobić i ćwiczenia, które wykonywali są genialne, ale gdy o nie zapytamy, nie powiedzą, jakie one były. Według mnie jest to naprawdę chamskie i są oczywiście ludzie, którzy chcą zachować swój tajny przepis na idealną figurę w tajemnicy, ale według mnie takimi informacjami powinniśmy się dzielić i wspierać, szczególnie jeśli ktoś nie ma motywacji i nie ma pojęcia, jakie ćwiczenia najlepiej na początku wykonywać. Dlatego ja chciałabym się z Wami podzielić ćwiczeniami, jakie wykonuję, zmotywować tych, którzy motywacji nie mają do ćwiczeń i zdrowego trybu życia. Parę razy zmieniałam swoje ćwiczenia, teraz mam już stały plan, nie raz zamierzam je robić przed szkołą o siódmej rano, innym razem o 16 po lekcjach, to oczywiście zależy czy będę mieć na to siłę, ale również od silnej woli, bo jeśli czegoś chcemy, to możemy to mieć, a w przypadku schudnięcia i poprawienia swojej sylwetki mamy to praktycznie za darmo, tak więc w komentarzach możecie napisać co najpierw byście woleli, muzykę czy też ćwiczenia, które wykonuję.

Obecnie jestem przeziębiona, dwa dni w domu pełne leżenia i spania to chyba nie dla mnie, bo nie przepadam za tym, wolę być w ruchu chociaż przez parę godzin dziennie.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego weekendu!

Jeśli nie chcecie pisać w komentarzu,po prawej stronie znajduje się ankieta,wystarczy że zagłosujecie na bardziej wyczekujący post przez was. : ) /

Early March is already behind us, days go by faster and faster, the weather changes and improves the mood. Probably many of you already counts down the days to the holidays and could not wait the last day of school-end of the school year, I admit that I too waiting for this day much rather have just not the whole four months. The plans I have for you two posts, one for music jogging,
another is exercises what I doing and it's what I wanted mention in this post. When I see the photos of metamorphosis on Facebook, instagramie, or other social networking sites, what I do not like, is that when you ask someone about the exercise, do not get a reply, which irks me very. There are people who share with us their looks after 3 - 4 months of exercises, tell you that feel great, and they are proud of ourselves that they managed to do it and exercises that are performed brilliant, but when you ask them, they don't tell you what they were. For me it's really rude and they are of course people who want to keep their secret recipe for perfect figure in secret, but to me this kind of information should be shared and supported, especially if someone does not have the motivation and have no idea what the exercise is best at the beginning of perform. Why I would like to share with you the exercises that I make, motivate those who don't have the motivation to exercise and a healthy lifestyle. A few times I changed my exercise, I have now become a plan, not once I'm going to do it in front of the school at seven in the morning, another time by 16 after school, of course, depends on whether I have the strength, but also from a strong will, because if we want something, then we have it, and if losing weight and improving your figure we practically for free, so you can write in the comments what you would prefer, first, the music or the exercises that I doing.

Currently, I am bad cold, two days in the house full of lying down and sleeping is probably not for me, because I do not like this, I prefer to be in motion even for a few hours a day.

I greet everyone and have a nice weekend! ♡♡♡

If you don;t want to write a comment on the right side there is a poll, you just need to vote for important post by you.

APARAT - FUJIFILM INSTAX MINI 8

 • Share:

You Might Also Like

94 komentarze

 1. Sliczny post ! :) Piszesz tak lekko ;)
  Życzę powrotu do zdrowia <3
  Obserwuję :)

  http://kawabezkardamonu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo ♡ staram się pisać co raz lepiej :)

   Usuń
 2. U mnie cały tydzień leżenia, eh. Zazdroszczę Instaxa! :3

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. moim zdaniem nie wszystkim pomogą te same ćwiczenia, bo jednemu wystarczą brzuszki czy bieganie, a drugi np musi wypocić się 2 razy więcej, jednak warto się dzielić swoimi opiniami na temat ćwiczeń ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda,ale jak napisałaś warto się dzielić swoimi opiniami,jak i samymi ćwiczeniami z innymi.
   Pozdrawiam ♡

   Usuń
 4. świetnie przygotowany post! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęcia są cudowne, i zakochałam się w Twoim designie, nie robisz może takich dla innych? *.*
  Oczywiście obserwuję i chyba znalazłam mojego nowego ulubionego bloga. Poważnie;*

  zapraszam do mnie
  alqxx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo ♡ mam nadzieję że pomogłam z szablonem :)

   Usuń
 6. post jest świetny, super się czyta i zdjęcia bardzo staranne, przemyślane ;)
  zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń
 7. uwielbiam twoje zdjęcia *_*

  domikla.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdjęcia niczym z tumblr'a, cudowne! <3
  Tobie także życzę miłego weekendu.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Uważam tak, jak Ty! Tu nie ma co ukrywac... udało mi się - zdradzam sekret. Każda z nas zasługuje na to byc byc piekna i szczupla, pomagajmy wiec sobie wzajemnie.

  www.xavilove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się w 100%! Jeżeli ktoś się pyta o ćwiczenia,ponieważ też chciał by schudnąć ludzie powinni się tym dzielić :) pozdrawiam ♡

   Usuń
 10. myślę, że to dobry pomysł z postem o ćwiczeniach. pomożesz wielu początkującym ludziom, którzy nie mają doświadczenia w sprawach odchudzania :)
  krysiastyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się że mogę pomóc wielu osobom z ćwiczeniami :)

   Usuń
 11. Marzy mi się ten aparat :)
  http://modajestnaszapasja.blogspot.com/2015/03/weather.html
  Będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie ślad u mnie <3

  OdpowiedzUsuń
 12. Kocham polaroidy! Ja nie wiem jak znaleźć motywacje do ćwiczeń, jak jest nawał nauki :C

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie niestety też dużo,a u maturzystów jeszcze więcej. ważne jest to by zaplanować sobie cały dzień tak by znaleźć na początku chociaż 30 minut na ćwiczenia : )

   Usuń
 13. Polaroidy :D heh <3 pieknie
  I zdrówka kuruj sie bys zdrowa była ;)
  A co do ćwiczeń to najlepiej albo właśnie rano albo an dobranoc :D !!
  http://feather92.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo : ) ćwiczenia najlepiej rano lub do południa wykonywać :)

   Usuń
 14. Beautiful :)

  www.aishettina.blogspot.it

  OdpowiedzUsuń
 15. Great post dear! I saw your comment on my post so I came to peek into your blog and I really like it! Yourphotos are so great! Would you like to follow each other? Let me know on my blog dear and I will follow you back! ^-^
  Have a nice day
  www.milleunrossetto.blogspot.it

  OdpowiedzUsuń
 16. Great!, nice look!

  http://sbr-fashion-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Gdy jeszcze mogłam ćwiczyć strasznie lubiłam przeglądać motywacyjne stronki. Opisujesz to, z czym spotykałam się każdego dnia, skoro innym się udało dlaczego nie przekażą metody dalej? Może to trochę zawiść... Chcą się poczuć lepiej? Nie wiem. Chętnie poczytam o twoich ćwiczeniach :)
  Zdrówka! Pozdrawiam,

  http://baby-twinny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo,i też uważam tak samo jak Ty :)

   Pozdrawiam ♡

   Usuń
 18. Genialny ten aparat, mogłabyś podać jego nazwę? :-) Czekam na post z ćwiczeniami, sama trenuję wiec jestem ciekawa. Zainteresował mnie Twój blog - może wspólna obserwacja gdy mój blog wywrze na Tobie takie samo wrażenie? :-) - sylvviusz.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aparat - Fujifilm instax mini 8,dodałam nazwę pod notką gdyby ktoś nie wiedział.
   Pozdrawiam ♡ :)

   Usuń
 19. Great post. Love it. I follow you, could you follow back, dear. Keep in touch. Kiss

  http://mylovelyfashionbih.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Oh, zazdroszczę Ci instaxa!
  I zgadzam się z Twoją opinią, że to nie fair, że najpierw pokazują zdjęcia itp, a później piszą "no ćwiczyłam, ale to różne rzeczy...", albo "musisz dostosować ćwiczenia do siebie". Okropnie denerwujące!
  claudine-bloog.blogspot.com --> kliknij!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! :) post o ćwiczeniach już jest i dziękuję bardzo :)

   Usuń
 21. Lovely post! I hope you will be better :)

  I am following you via gfc, hope you can follow me back :)
  Visit me: Kapege life moments :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Prześliczne zdjęcia :) jakim aparatem i obiektywem robisz zdjęcia?
  http://smallpieceoffashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Poprawiłaś mi humor tym 'niecałe 4 miesiące' :D Również mam nowe Glamour! <3


  talliablog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się że poprawiłam Ci humor :D

   Pozdrawiam :)

   Usuń
 24. Mnie trochę przeraża to, że dni lecą tak szybko. Za dwa miesiące matura, a pamiętam jak miałam dylemat z wyborem szkoły średniej ;o

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja siostra też jest tym przerażona,że za niecałe dwa miesiące kończy szkołę : D
   Życzę jak najlepiej napisania matury i nie denerwowania się aż tak bardzo :)

   Pozdrawiam

   Usuń
 25. Ja również ćwicze, a są to brzuszki i unoszenia nóg.
  Zapraszam: http://tinii-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. wish I had a Polaroid camera. Hope you feel better

  Shalay,
  itsjustshalay.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 27. Z jednej strony chciałabym już wakacje, ale z drugiej jeszcze chce pochodzić do szkoły :)

  http://weraweronika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. ej, zmotywowałaś mnie do ćwiczeń i wgl do zdrowego trybu życia ♥
  adgam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 29. Great post. I love your photographs, they're amazing! I'd love to own a camera like that one.
  Obsessed Fashion Blog

  OdpowiedzUsuń
 30. Przepiękne zdjęcia, mają w sobie coś co ucieszyło moje oko:)
  http://xsomething-positivex.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Zdjęcia takie w stylu tumblr są świetne :)

  cvte-olga.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. Nam nauczyciele gwarantują że po testach będziemy mieli same luźne lekcje , także mogę napisać że za 44 dni :D
  Pozdrawiam♥!

  http://kammage12.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My będziemy musieli trochę jeszcze pracować : ) Pozdrawiam

   Usuń
 33. aparat ten (w wersji białej) jest moim własnym prezentem na 21 urodziny, które będą w czerwcu :)

  xoxo, www.AneciaBlog.pl

  OdpowiedzUsuń
 34. Cudowny aparat *.*

  http://makedo-photography.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Super, że podzielisz się z nami twoimi ćwiczeniami , ja mam swój stały plan ćwiczeń i chcę się do niego regularnie stosować.
  nataa-liiaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 36. Ja bym chyba zrobiła jeden wpis z ćwiczeniami a w dalszej części muzyka, albo może takie trzy części , 3 wpisy (muzyka, ćwiczenia i może dieta ? ) Jakkolwiek to zrobisz, czekam na wpis ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Post o ćwiczeniach już jest,o muzyce będzie pod koniec tygodnia ( piątek,sobota)

   Usuń
 37. Thank for visit my blog and for your words :)
  Love this post, and the polaroid is amazing!
  Come back to blog whenever you want! ---> Fashion Blog: The Silver Feline

  OdpowiedzUsuń
 38. Sorry you're not feeling very well at the moment - get better soon! Oh and yes, I'm massively looking forward to summer haha! :)

  Gabrielle | A Glass Of Ice

  x

  OdpowiedzUsuń
 39. Great post
  would you like to follow each other ? I'll follow back after it

  Www.miharujulie.com

  OdpowiedzUsuń
 40. Super pomysł z tym postem o ćwiczeniach, z chęcią takiego obejrzę ;)
  Obserwuje i zapraszam do siebie.
  palosdela.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 41. Nice post,kisses.
  http://www.fashionismylifebyestefania.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Mam podobny kalendarzyk! I też lubię wszelkie zeszyty, notesiki itp. :)

  Ściskam mocno,
  www.NIECH-PANI-PATRZY.blogspot.com
  __________________________________
  + a u mnie: krata dla NIEGO, zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 43. pretty polaroid! i wish i had one:(

  anyway mind to follow each other dear? let me know if you want:)
  follow me and i'll follow you back xoxo

  http://paramitadana.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Boski polaroid *.*
  Tak właśnie jest że kiedy się chcesz zainspirować kimś, ten najczęściej ci nie pomoże, tylko zachowa dla siebie - ludzie często tacy są i nie mamy na to wpływu.
  Obserwuję, bo z chęcią chcę zobaczyć post z ćwiczeniami jakie wykonujesz i muzyką do biegania! :) Od kilku miesięcy staram się zmotywować więc kto wie, może akurat twój post mi w tym najbardziej pomoże :*
  http://lovett-lov.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo! :) Zgadzam się z Tobą w zupełności,post już jest :)

   Usuń
 45. Świetny blog :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie http://looyourself.blogspot.com/ :*

  OdpowiedzUsuń
 46. Świetne! Zostawiam obserwację i zapraszam do mnie, mimo że zaczynam a w blogosferze jestem już długi czas ! ^^ http://pozytywnego-cos.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń